Leden algemeen bestuur


Het algemeen bestuur

Het algemeen bestuur bestaat uit 27 leden. Er zijn verschillende categorieën vertegenwoordigd. De grootste categorie (twintig zetels) wordt gevormd door ‘ingezetenen'. 7 zetels zijn wettelijk gereserveerd voor de categorieën landbouw (3 zetels, aangewezen door LTO-Noord), bedrijfsleven (3 zetels, aangewezen door de Kamers van Koophandel) en natuurterreinbeheerders (1 zetel, aangewezen voor natuurterreinen). In totaal telt ons algemeen bestuur 27 zetels.

Stefan Kuks

Dhr. S.M.M. (Stefan) Kuks

Woonplaats: Enschede
Mobiel: 06–21166391 (secretaresse)
s.kuks@vechtstromen.nl

Web Wim Stegeman

Dhr. W. (Wim) Stegeman

Woonplaats: Rijssen
Mobiel: 06-29560735
w.stegeman@vechtstromen.nl

Nettie Aarnink

Mevr. B.H.M. (Nettie) Aarnink

Woonplaats: Agelo
Mobiel: 06-47817050
n.aarnink@vechtstromen.nl

Roel van der Veen

Dhr. R.K. (Roel) van der Veen

Woonplaats: Nieuwlande
Mobiel: 06-54937746
r.van.der.veen@vechtstromen.nl

ria_broeze

Mevr. R. (Ria) Broeze-van der Kolk

Functie: lid dagelijks bestuur namens de categorie landbouw
(geen lid algemeen bestuur)
Woonplaats: Hoge Hexel
Telefoon: 0546-571487
r.broeze@vechtstromen.nl

Web Jan van Hoek

Dhr. J. (Jan) van Hoek

Woonplaats: Brucht
Mobiel: 06-54206737
j.van.hoek@vechtstromen.nl

Richard Andringa

Dhr. R.I. (Richard) Andringa

Functie: secretaris-directeur
Woonplaats: Zwolle
Mobiel: 06-46998607 (secretaresse)
r.andringa@vechtstromen.nl

Rosemarie Merz

Mevr. R.B.J. (Rosemarie) Merz

Woonplaats: Tubbergen
Mobiel: 06-24398725
r.merz@vechtstromen.nl

Machiel Wispels

Dhr. M.G.T. (Machiel) Wispels

Woonplaats: Borne
m.wispels@vechtstromen.nl

Rene Ekelmans

Dhr. R.A.W.L.C. (René) Ekelmans

Woonplaats: Hengelo
r.ekelmans@vechtstromen.nl

DSC06211

Dhr. J. (Jan) van Keulen

Woonplaats: Dalen
Mobiel: 06-15911158
j.van.keulen@vechtstromen.nl

Freek Ensink

Dhr. F. (Freek) Ensink

Woonplaats: Schoonebeek
Mobiel: 06-21431234
f.ensink@vechtstromen.nl

Joke van Nijen

Mevr. J.M.E.A. (Joke) van Nijen-Klink

Woonplaats: Hellendoorn
Mobiel: 06-23566722
j.van.nijen@vechtstromen.nl

Siny Poppink

Mevr. G.W.M. (Siny) Poppink-Lenferink

Woonplaats: Reutum
s.poppink@vechtstromen.nl

José Seijger

Mevr. M.J. (José) Seijger

Woonplaats: Oldenzaal
Mobiel: 06-51594272
j.seijger@vechtstromen.nl

Klaas de Vries

Dhr. K. (Klaas) de Vries

Woonplaats: Enter
Mobiel: 06-22212111
k.de.vries@vechtstromen.nl

Bert Kolkman

Dhr. A.F. (Bert) Kolkman

Woonplaats: Schoonebeek
Mobiel: 06-53354859
b.kolkman@vechtstromen.nl

Gert Jonkhans

Dhr. G.J.W. (Gert) Jonkhans

Woonplaats: Radewijk
Mobiel: 06-13261246
g.jonkhans@vechtstromen.nl

Cor Mentink

Dhr. C.H.M. (Cor) Mentink

Woonplaats: Fleringen
Mobiel: 06-20347346
c.mentink@vechtstromen.nl

Wilbert Siebring

Dhr. W.A. (Wilbert) Siebring

Woonplaats: Erica
Mobiel: 06-55745023
w.siebring@vechtstromen.nl

Harrie Alberts

Dhr. H. (Harrie) Alberts

Woonplaats: Diepenheim
Mobiel: 06-46176459
h.alberts@vechtstromen.nl

mevrouw De Weerd van der Meij

Mevr. M. (Ria) De Weerd-van der Meij

Woonplaats: Emmen
Mobiel: 06-20361431
r.de.weerd@vechtstromen.nl

Ton Schoo

Dhr. A.W.J. (Ton) Schoo

Woonplaats: Nieuw-Dordrecht
Mobiel: 06-29361156
t.schoo@vechtstromen.nl

Gerrit Engberts

Dhr. G. (Gerrit) Engberts

Woonplaats: Westerhaar-Vriezenveensewijk
Mobiel: 06-50208567
g.engberts@vechtstromen.nl

Els Koopmans Roeloffzen

Mevr. E.M. (Els) Koopmans-Roeloffzen

Woonplaats: Enschede
Mobiel: 06-44848626
e.koopmans@vechtstromen.nl

Marcel Kummel

Dhr. M.M. (Marcel) Kummel

Woonplaats: Goor
Mobiel: 06-27098277
m.kummel@vechtstromen.nl

Harm Meek

Dhr. H.A. (Harm) Meek

Woonplaats: Denekamp
Mobiel: 06-10861885
h.meek@vechtstromen.nl

Nejat Sucu

Dhr. N (Nejat) Sucu

Woonplaats: Almelo
Mobiel: 06-12731335
n.sucu@vechtstromen.nl

Jan Nicolaï

Dhr. J. (Jan) Nicolaï

Woonplaats: Coevorden
Mobiel: 06-43588570
j.nicolai@vechtstromen.nl

Livina Waanders

Mevr. L. (Livina) Waanders-Waanders

Woonplaats: Haaksbergen
l.waanders@vechtstromen.nl