Kandidatenlijst


Kandidatenlijst Verkiezingen Algemeen bestuur
Politieke Groepering Nr. Achternaam Voorletters Roepnaam Geslacht Woonplaats
Lijst 1 CDA
CDA 1 Stegeman W. Wim m Rijssen
CDA 2 Ensink F. Freek m Schoonebeek
CDA 3 Bos C. Couzijn m Vriezenveen
CDA 4 Hemmers-Markerink E. Ellen v Haaksbergen
CDA 5 Seinen G. Greet v Emmen
CDA 6 Arkink J.A.G. Johan m Weerselo
CDA 7 Seijger M.J. José v Oldenzaal
CDA 8 van Nijen-Klink J.M.E.A. Joke v Hellendoorn
CDA 9 Wilting R. Ruud m Erm
CDA 10 Platje K. Karel m Almelo
CDA 11 ten Vergert H.A.J. Huub m Oldenzaal
CDA 12 Dijk G.J.H. Gerrit m Nijverdal
CDA 13 Spekhorst G.B.J. Gerard m Deurningen
Lijst 2 Water Natuurlijk
Water Natuurlijk 1 Aarnink B.H.M. Nettie v Agelo
Water Natuurlijk 2 Nicolaï J. Jan m Coevorden
Water Natuurlijk 3 Kranenburg A. Anieke v Delden
Water Natuurlijk 4 van de Griendt W.E. Wim m Hengelo
Water Natuurlijk 5 Pot E.F.M. Ellen v Haaksbergen
Water Natuurlijk 6 Rozendaal W.J.B. Wouter m Geesteren
Water Natuurlijk 7 van Dijk M. Myrte v Emmen
Water Natuurlijk 8 Rijsdijk M.J. Martijn m Bornerbroek
Water Natuurlijk 9 Beukers-Maatje J.G. Anneke v Westerhaar-Vriezenveensewijk
Water Natuurlijk 10 Lansink A.I.M. Louis m Vasse
Water Natuurlijk 11 Mulder M.M. Martin m Almelo
Water Natuurlijk 12 ter Harmsel A. Anja v Nijverdal
Water Natuurlijk 13 Boot-Römelingh A. Anne v Dalen
Water Natuurlijk 14 den Hoedt J.M. Mario m Arriën
Water Natuurlijk 15 de Vegt M. Marc m Enschede
Water Natuurlijk 16 Boeke A. Willem m Heemserveen
Water Natuurlijk 17 Uneken M.H. Mariet v Emmen
Water Natuurlijk 18 Trommel M.R. Marinus m Almelo
Water Natuurlijk 19 de Bruijn A.G. Ton m Almelo
Water Natuurlijk 20 ten Vaarwerk L.C.M. Lotte v Enschede
Water Natuurlijk 21 Bossink-Tuna H.N. Nuray v Almelo
Water Natuurlijk 22 Slingerland C.F. Kees m Hardenberg
Water Natuurlijk 23 Weustink Y.M. Yvon v Oud Ootmarsum
Lijst 3 AWP Niet politiek wel deskundig
AWP niet politiek wel deskundig 1 van Agteren J. Hans m Enschede
AWP niet politiek wel deskundig 2 Merz R.B.J. Rosemarie v Tubbergen
AWP niet politiek wel deskundig 3 Wispels M.G.T. Machiel m Borne
AWP niet politiek wel deskundig 4 Mulder W. Wieger m Hengelo
AWP niet politiek wel deskundig 5 van Wijk-Jongedijk C. Christien v Almelo
AWP niet politiek wel deskundig 6 Irrgang-Borsboom M.S. Marja v Schoonoord
AWP niet politiek wel deskundig 7 de Reus P.G.W. Paul m Sibculo
AWP niet politiek wel deskundig 8 Kraesgenberg P.J.M. Paul m Ambt Delden
AWP niet politiek wel deskundig 9 Hulsbeek J.J.W. Jeroen m Denekamp
AWP niet politiek wel deskundig 10 Lubbers J.F.F. Hans m Hengelo
AWP niet politiek wel deskundig 11 de Bruin A. Arie m Beerzerveld
AWP niet politiek wel deskundig 12 Tempelman-Bobbink A. Alexandra v Goor
AWP niet politiek wel deskundig 13 Tabak W.A.A.H. Wesley m Erica
AWP niet politiek wel deskundig 14 Janssen-Primus J.A.E.B. Judith v Enschede
AWP niet politiek wel deskundig 15 van der Veen R.K. Roel m Nieuwlande Coevorden
AWP niet politiek wel deskundig 16 Kemperink A.B.E.G. Anoesjka v Hengelo
AWP niet politiek wel deskundig 17 Wolters E.J. Eleonore v Vriezenveen
AWP niet politiek wel deskundig 18 Steggink A.B.J. Alfons m Ootmarsum
AWP niet politiek wel deskundig 19 Baan P. Pascal m Almelo
AWP niet politiek wel deskundig 20 Jonkhans G.J.W. Gert m Venebrugge
AWP niet politiek wel deskundig 21 Klaas A.J. Bert m Wierden
AWP niet politiek wel deskundig 22 Schuddeboom J. Jeannette v Overdinkel
AWP niet politiek wel deskundig 23 Runneboom F.J.B. Frans m Hellendoorn
AWP niet politiek wel deskundig 24 van der Sleen J. Jan m Nieuwlande
AWP niet politiek wel deskundig 25 Knobben M.A. Matthijs m Nijverdal
AWP niet politiek wel deskundig 26 Vloothuis T.G.M. Trees v Oldenzaal
AWP niet politiek wel deskundig 27 Timmerman H. Herman m Klazienaveen
AWP niet politiek wel deskundig 28 Westerhoff E.L. Edwin m Hardenberg
AWP niet politiek wel deskundig 29 van der Velde R.S. Rob m Vriezenveen
Lijst 4 VVD
VVD 1 Rijtema P.F. Peter m Wachtum
VVD 2 Rikkink J.H.M. Jeannette v Denekamp
VVD 3 Veerenhuis J.J. Jan m Vriezenveen
VVD 4 Broekman-Veltman A.A. Anneke v Enschede
VVD 5 Kosters J.J.L.M. Jos m Enter
VVD 6 Scheltens J.C. Johan m Schoonebeek
VVD 7 Andela J. Johan m Almelo
VVD 8 van der Boon J. Jack m Ommen
VVD 9 Sijbom B.J. Josh m Bentelo
VVD 10 te Riele E.A.M.T. Ellen v Hengevelde
VVD 11 Lammertink G.J. Gerrit m Ambt Delden
VVD 12 Koederink-van Braam A. Aukje v Wierden
VVD 13 Willemsma A.R.P. Anton m Emmen
VVD 14 Bijlstra J. Janny v Den Ham
VVD 15 Nijenbanning T. Thie m Aalden
VVD 16 Keppels J.W. Jan m Losser
VVD 17 Vreugdenhil J.W. Jolanda v Hardenberg
VVD 18 Oude Vrielink B.G.M. Ben m Vriezenveen
Lijst 5 ChristenUnie
ChristenUnie 1 Tromp W.H. Hugo m Ommen
ChristenUnie 2 van Hoek J. Jan m Brucht
ChristenUnie 3 de Vries K. Klaas m Enter
ChristenUnie 4 Huisjes A.T. Theo m Den Ham
ChristenUnie 5 Supheert M.J. Michèl m Emmen
ChristenUnie 6 Marmol-Kroeze A.B. Alicja v Hengelo
ChristenUnie 7 Buikema-Albers J.T. Jeanette v Bornerbroek
ChristenUnie 8 Huttinga H. Henk m Emmen
ChristenUnie 9 Welleweerd-Bollemaat G. Gineke v Nijverdal
ChristenUnie 10 Hilberink G.C. Carla v Vriezenveen
ChristenUnie 11 Mulder K.C. Klaas m De Krim
ChristenUnie 12 van der Veen-Vriesinga W.M. Wiepie v Dedemsvaart
Lijst 6 OUDERENPARTIJ
OUDERENPARTIJ 1 Schoo A.W.J. Ton m Nieuw-Dordrecht
OUDERENPARTIJ 2 de Weerd-van der Meij M. Ria v Emmen
OUDERENPARTIJ 3 Niemeijer M. Marten m Hengelo
OUDERENPARTIJ 4 Hornis M.P. Martin m Emmen
OUDERENPARTIJ 5 van der Meij I.E.J. Jack m Emmen
OUDERENPARTIJ 6 van der Weide-van Oenen J.CJ. Janet v Erica
OUDERENPARTIJ 7 Alberts J. Jetty v Emmen
OUDERENPARTIJ 8 Snellen J.E.H.M. Jules m Emmen
OUDERENPARTIJ 9 Schoo J.P.M.M. Sjaak m Schoonebeek
OUDERENPARTIJ 10 Pals S.R. Iena v Emmen
Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 1 Engberts G. Gerrit m Westerhaar-Vriezenveensewijk
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 2 Baan J. Johan m Rijssen
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 3 Morsink H. Henk m Enter
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 4 van Rijn B. Brand m Elim
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 5 van Rossum A.J. Rens m Enter
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 6 Schulenburg G. Sander m Rijssen
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 7 Venema T.M. Martin m Hardenberg
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 8 Bossers M. Marinus m Vroomshoop
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 9 Eggerink F.J. Freek-Jan m Wierden
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 10 Vossebelt J. Jannes m Rijssen
Lijst 8
blanco (Capelle, H.E.) 1 Capelle H.E. Herbert m Hengelo
Lijst 9 50PLUS
50PLUS 1 Meijboom E.J. Erik Jan m Diepenheim
50PLUS 2 Kasteleijn H.M. Marinus m Emmen
50PLUS 3 Schuurman G. Gijs m Hardenberg
50PLUS 4 Spiertz P.G.M.W. Peter m Oldenzaal
50PLUS 5 Jansen-Kwast H.G.J. Hetty v Oldenzaal
50PLUS 6 Roffel W. Wieger m Enschede
50PLUS 7 Schuurman J. Hanneke v Hardenberg