Nieuwsbrief 12 januari 2026

Nieuwsservice, 3
Onderstaande berichten zijn geselecteerd op basis van uw onderwerpkeuze.

Onderstaande berichten zijn geselecteerd op basis van uw onderwerpkeuze.

Afgelopen week was het prachtig winterweer waarbij er veel sneeuw is gevallen. Dit leverde mooie plaatjes op. Inmiddels is de dooi ingezet en smelt de sneeuw geleidelijk. Dit is goed nieuws voor ons. Door de sneeuwval zit er weinig vorst in de grond. Veel smeltwater zakt langzaam de grond in en vult het grondwater aan.

Aannemer Gerwers is in november begonnen met de werkzaamheden voor het aanleggen van een vispassage in de Dinkel naast het Schuivenhuisje.

Woensdag 21 januari 2026 vergadert de Opgavegerichte commissie in twee delen, van 15.15 – 17.45 uur en van 18.45 – 21.00 uur. De commissievergadering kunt u via een livestream volgen. De vergaderingen worden gehouden in het waterschapshuis in Almelo.
