Voortgang werkzaamheden gemaal Kleine Vecht en De Mars
Vorig jaar zijn we begonnen met de renovatie van de gemalen Kleine Vecht en De Mars in de omgeving van Coevorden. De werkzaamheden zijn inmiddels zover gevorderd dat we een groot deel voor de vakantie kunnen afronden. In het najaar zetten we de renovatie voort en vervangen we de krooshekreinigers van beide gemalen.
Wat we gedaan hebben
Kleine Vecht is een gemaal uit begin jaren negentig en bestaat uit twee pompen. De elektrische installatie van dit gemaal is twee jaar geleden vernieuwd. Om het gemaal toekomstbestendig te maken, zijn nu ook de overige verouderde installaties gerenoveerd of vervangen.
De twee pompen van gemaal de Mars hebben een grondige onderhoudsbeurt gekregen. Hiervoor zijn de pompen verwijderd en is tijdelijk een vervangende pompinstallatie geplaatst, zodat het gemaal kon blijven functioneren.
De gebouwen waarin de pompen zijn ondergebracht, zijn op beide locaties gerenoveerd en geschilderd. Ook de directe omgeving is aangepakt, zodat de gemalen beter bereikbaar en toegankelijk zijn.
Wat we nog gaan doen
Op beide locaties vervangen we de krooshekreinigers. Vanwege vertraging in levering van materialen was het niet mogelijk om gelijktijdig met de renovatie deze werkzaamheden uit te voeren.
Planning
De renovaties worden uitgevoerd door Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek. In het najaar zetten zij de renovatie voort. Als alles volgens planning verloopt, verwachten ze de werkzaamheden voor het eind van dit jaar af te ronden.
Vragen of meer informatie
Heeft u vragen over de werkzaamheden of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 088 – 220 33 33.
Meer informatie over dit project
Gemaal De Mars in de steigers
Gemaal Kleine Vecht
De graffiti is verwijderd



