Algemeen bestuur


Het algemeen bestuur is het hoogste bestuursorgaan van een waterschap. Het bepaalt de hoofdlijnen van het beleid. Het algemeen bestuur stelt de begroting en daarmee de tarieven van de waterschapsbelastingen vast, evenals de belangrijkste regelingen en verordeningen. Het beslist over de uitvoering van grote investeringsprojecten en controleert de uitvoering van de taken van het waterschap en de besteding van het jaarlijkse budget.

Leden algemeen bestuur

Het algemeen bestuur

Het algemeen bestuur bestaat uit 27 leden. Er zijn verschillende categorieën vertegenwoordigd. De grootste categorie (23 zetels) wordt gevormd door ‘ingezetenen'. Deze plekken worden gekozen met verkiezingen. 4 zetels zijn wettelijk gereserveerd. Dat geldt voor de categorieën landbouw (2 zetels, aangewezen door LTO (land en tuinbouw organisatie) (land en tuinbouw organisatie)-Noord), en natuurterreinen (2 zetels, aangewezen door natuurterreinbeheerders). In totaal telt ons algemeen bestuur 27 zetels.

Iedere partij heeft ook recht op één fractieondersteuner. Zij worden onderaan deze webpagina genoemd.

Stefan Kuks

Watergraaf Stefan Kuks db

Woonplaats: Enschede
Telefoon: 06–21166391 (secretaresse)
s.kuks@vechtstromen.nl

Richard Andringa

Richard Andringa

Woonplaats: Zwolle
Telefoon: 06-29560702 (secretaresse)
r.andringa@vechtstromen.nl

Categorie ingezetenen

Rolf Woolderink

Rolf Woolderink

Woonplaats: Ambt Delden

BBB

Richard v/d Bovenkamp

Richard van den Bovenkamp

Woonplaats: Almelo
r.van.den.bovenkamp@vechtstromen.nl


BBB

Paul ter Haar

Paul ter Haar

Woonplaats: Bergentheim
p.ter.haar@vechtstromen.nl
06 15 26 83 70

BBB

Herman Hemstede

Herman Hemstede

Woonplaats: Stegeren
h.hemstede@vechtstromen.nl


BBB

Ria Smit

Ria Smit

Woonplaats: Wierden
r.smit@vechtstromen.nl


BBB

Henk Torn Broers

Henk Torn Broers

Woonplaats: Goor
h.torn.broers@vechtstromen.nl
06 18 87 86 67

Fractievoorzitter

BBB

Gezinus Wolters

Gezinus Wolters

Woonplaats: Klazienaveen
g.wolters@vechtstromen.nl


BBB

Jeffrey Rouwenhorst

Jeffrey Rouwenhorst

Woonplaats: Wierden
j.rouwenhorst@vechtstromen.nl

BBB

Andre Voortman

André Voortman

Woonplaats: Diepenheim
andre.voortman@vechtstromen.nl


BBB

Anieke Kranenburg

Anieke Kranenburg

Woonplaats: Enschede
a.kranenburg@vechtstromen.nl


Water Natuurlijk

Diele Biemold

Diele Biemold

Woonplaats: Hengelo
d.biemold@vechtstromen.nl
06 11 88 59 03

Water Natuurlijk

Yvonne Boxem-Klein

Yvonne Boxem-Klein

Woonplaats: Emmen
y.boxem-klein@vechtstromen.nl


Water Natuurlijk

Wim van de Griendt

Wim van de Griendt

Woonplaats: Hengelo
w.van.de.griendt@vechtstromen.nl
06 40 63 93 43

Fractievoorzitter

Water Natuurlijk

Rein Jonkhans

Rein Jonkhans

Woonplaats: Hardenberg
r.jonkhans@vechtstromen.nl


Water Natuurlijk

Willem-Jan Velderman

Willem-Jan Velderman

Woonplaats: Hengelo
w.velderman@vechtstromen.nl


Water Natuurlijk

Bernd Ongena

Woonplaats: Goor
E: b.ongena@vechtstromen.nl
T: 06 40 98 18 83

Water Natuurlijk

Johan Arkink

Johan Arkink

Woonplaats: Weerselo
j.arkink@vechtstromen.nl
06 51 26 22 95

Fractievoorzitter

CDA

Ellen Hemmers

Ellen Hemmers-Markerink

Woonplaats: Haaksbergen
e.hemmers@vechtstromen.nl


CDA

Ruud Wilting

Ruud Wilting

Woonplaats: Erm
r.wilting@vechtstromen.nl
06 44 40 19 54

CDA

Jan Veerenhuis

Jan Veerenhuis

Woonplaats: Vriezenveen
j.veerenhuis@vechtstromen.nl

Fractievoorzitter

VVD

Gerald Aveskamp

Gerald Aveskamp

Woonplaats: Losser
g.aveskamp@vechtstromen.nl


VVD

Hugo Tromp

Hugo Tromp

Woonplaats: Ommen
h.tromp@vechtstromen.nl
06 27 53 63 33

Fractievoorzitter

ChristenUnie

Wieger Mulder

Wieger Mulder

Woonplaats: Hengelo
w.mulder@vechtstromen.nl

Fractievoorzitter

AWP voor water, klimaat en natuur

Categorie ongebouwd

Gerrit van den Berg

Gerrit van den Berg

Woonplaats: Ane
g.van.den.berg@vechtstromen.nl
06 22 99 30 10

Fractievoorzitter

Ongebouwd

Wilbert Siebring

Wilbert Siebring

Woonplaats: Emmen
w.siebring@vechtstromen.nl


Ongebouwd

Categorie natuurterreinen

Hans Gierveld

Hans Gierveld

Woonplaats: Ambt Delden
h.gierveld@vechtstromen.nl

Fractievoorzitter

Natuurterreinen

Jan Nicolaï

Jan Nicolaï

Woonplaats: Coevorden
j.nicolai@vechtstromen.nl
06 43 58 85 70

Natuurterreinen

Fractieondersteuners

René ten Berge

Fr René ten Berge (5)

Woonplaats: Beuningen
r.ten.berge@vechtstromen.nl
0541 35 49 91

Ongebouwd

Wouter Bloemberg

Fr Wouter Bloemberg (6)

Woonplaats: Erm
w.bloemberg@vechtstromen.nl


ChristenUnie

Louis Lansink

Fr Louis Lansink (6)

Woonplaats: Vasse
l.lansink@vechtstromen.nl
06 15 87 46 83

Natuurterreinen

Hans Hammink

Fr Hans Hammink (5)

Woonplaats: Almelo
h.hammink@vechtstromen.nl
06 10 04 83 63

AWP voor water, klimaat en natuur

Couzijn Bos

Couzijn Bos (5)

Woonplaats: Vriezenveen
c.bos@vechtstromen.nl
06 51 57 16 22

CDA